Agroturystyka Biały Dwór

Start


 Serdecznie zapraszamy do Białego Dworu, na odpoczynek w zaciszu gospodarstwa agroturystycznego. Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy pierwsze piętro budynku mieszkalnego czyli 170m², na których mieści się 14 miejsc noclegowych. Na tę powierzchnię składają się cztery przestronne pokoje (2 czteroosobowe i 2 trzyosobowe lub dwuosobowe) z łazienkami, jadalnia, salon z TV, kompletnie wyposażona kuchnia w naczynia i sprzęt AGD oraz taras z widokiem na Śnieżkę.

     Na zewnątrz znajduje się miejsce na grilla. W odległości ok. 150m od domu rozciągają Zespół Pałacowo-Parkowy w Bukowcu z przepięknymi widokami i trasami spacerowymi. Otoczenie zachęca do porannego joggingu lub jazdy na rowerze. W Kostrzycy znajdują się trzy sklepy spożywcze i restauracja serwująca dania kuchni polskiej oraz ryby z własnej hodowli.

     Oferujemy bezpłatny parking oraz internet wifi.

     Rezerwacji dokonujemy po wpłacie zadatku, ustalonego z właścicielem obiektu na nr konta 83 2490 0005 0000 4000 2933 3384 Alior Bank, Urszula Grzelak, w tytule wpisując termin pobytu. W dniu przyjazdu regulujemy płatność za pobyt.

Istnieje możliwość wynajęcia całości w okazyjnej cenie 450,00 zł za dobę lub apartamentu dla 6 osób za 200,00 zł za dobę.

Zapraszamy na wypoczynek u podnóża Śnieżki.

  • 8km Karpacz,
  • 5km Kowary,
  • 13km Jelenia Góra,
  • 27km Szklarska Poręba,
  • 17km Przełęcz Okraj Mala Upa,
  • 31km Szpindlerowy Młyn

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Agroturystyka Biały Dwór